Ματς με πολλά γκολ

Η εμβόλιμη αγωνιστική που έγινε Τετάρτη και Πέμπτη είχαμε ματσάρες με πολλά γκολ.

Η ΑΕΚ έδειξε ότι είναι από  μέταλλο και εκεί που ήταν 1-1 στο 87' και με 10 παίκτες, με ήρωα τον Μάνταλο κέρδισε πέναλτι στο 89' και πήρε το παιχνίδι με τον Ατρόμητο με 2-1.

Ο ΠΑΟ αν και είχε αρκετά προβλήματα στην  άμυνα του, κέρδισε τον Αστέρα στην Τρίπολη 1-4.

Ιωαννίδης για μια ακόμα φορά εξαιρετικός. Πέτυχε σε 16 λεπτά που έπαιξε στο παιχνίδι 2 γκολ.

Ο Ολυμπιακός έκανε ένα δεύτερο ημίχρονο όνειρο και έκανε πλάκα στον Άρη με 4-1. Θα μπορούσε να είχε βάλει και 7 ή 8 γκολ εύκολα. Ο Φορτούνης είναι ζογκλέρ σε μεγάλα κέφια.

Ο ΠΑΟΚ νίκησε με πολύ καλό ποδόσφαιρο το ΒΟΛΟ 3-0. Κορυφαίος ο Τάισον που έκανε παπάδες.

Κηφισιά- Λαμία 1-1 σε μια ματσάρα. Αξίζει να δείτε το γκολ της Λαμίας στα χασομέρια!!!

Παναιτωλικός-ΟΦΗ 1-1. Άθλιος ο Παναιτωλικός έπρεπε να χάσει.

Πανσερραϊκός- ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ 3-2, απόλαυση ποδοσφαίρου.

Την άλλη εβδομάδα έχουμε Ευρώπη για τους 4 μεγάλους.